StrefaAktywnych.pl Imprezy Sylwester dla singli i samotnych

Aktualne imprezy

  • Obecnie nie mamy żadnej imprezy w kategorii Sylwester dla singli i samotnych. Zapraszamy ponownie.

Sylwester dla singli

Z niewiadomych przyczyn przyjmuje się, że w kalendarzu jest tylko jedna data, o której można powiedzieć, że jest dla singla gorsza, niż walentynki. Za taką datę uznaje się noc z 31 grudnia na 1 stycznia, czyli noc sylwestrową. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że takie poglądy najgłośniej są artykułowane przez ludzi pozostających w związkach. O ile samotne walentynki dla wrażliwych osób rzeczywiście mogą być mało komfortowe, o tyle dla singla sylwester już dawno przestał być jakimkolwiek problemem. Single doskonale sobie radzą na sylwestra, również dlatego, że istnieje dużo imprez dedykowanych tylko im. Stało się tak również dzięki naszej działalności. Sylwester dla singli jest prawdopodobnie naszą najważniejszą doroczną imprezą.

W 2014 zaproponowaliśmy dwa wyjazdy – jeden w Pieniny, drugi do Wilna. Obydwa zakończyły się wielkim sukcesem, zabawa była przednia, szampan lał się strugami, a wszyscy doskonale się bawili. Działo się tak, ponieważ organizowane przez nas na przełomie roku wyjazdy przypominają raczej wyjazdy urlopowe. Tak samo trwają po kilka dni i połączone są z bardzo aktywnym wypoczynkiem oraz zwiedzaniem lokalnych atrakcji, próbowaniem lokalnych specjałów kulinarnych czy poznawaniem lokalnej kultury. W naszym ujęciu sylwester dla singli to nie tylko huczna zabawa do białego rana, ale doskonale zorganizowany wypoczynek dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą spędzić miło czas w interesującym towarzystwie.

Jesteśmy zwolennikami poglądu mówiącego, że jaki sylwester, taki cały rok. Dlatego staramy się zapewnić maksimum atrakcji dla każdego, kto postanowi nam zaufać i spędzić z nami tę wyjątkową noc. Sylwester dla singli w naszym wykonaniu nigdy nie był nudną potańcówką z ludźmi podpierającymi ściany, którzy nabierali odwagi dopiero po kilku głębszych. Wyjazd trwa odpowiednio dłużej, żeby poszczególne osoby mogły się ze sobą poznać oraz zintegrować. Sylwestrowa zabawa jest w tym przypadku zwieńczeniem całego wyjazdu, a nie celem samym w sobie. I nie ma dla nas znaczenia, czy organizujemy wakacje dla singli w Polsce, czy sylwestra za granicą – zawsze jest tak samo profesjonalnie i udanie.

Sylwester w 2015?

W zeszłym roku Wilno, na majówkę zabieramy Was do Budapesztu, na Wielkanoc do Busku-Zdrój. Gdzie tym razem odbędzie się Sylwester dla singli i samotnych?

Przygotowaliśmy dla Was wyjazd pełen niezapomnianych przeżyć i atrakcji, jesteśmy pewni, że i teraz będziecie oczekiwać w niepewności, które miejsce będzie świadkiem zawarcia kolejnych znajomości, nawiązania przyjaźni i przede wszystkim imprezy do białego rana!

Nasze atrakcje skierowane są głównie do osób, które poszukują kogoś na krótszy lub dłuższy czas, może być to kilkudniowa znajomość, a może Sylwester 2015 przejdzie do historii jako dzień, w którym poznaliście miłość swojego życia?

My możemy zagwarantować, że wyjazd jest tylko dla singli i nie będziecie czuli się jak piąte koło u wozu!


Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.