StrefaAktywnych.pl Ogłoszenia

Ogłoszenia singli - podroże, wakacje

Gdy szukasz towarzysza podróży, wyprawy, większego towarzystwa na wyjazd lub partnera na sylwestra, wesele

Jeżeli:

  • - szukasz towarzysza podróży, bo chcesz wspólnie z inną osobą pojechać na wakacje, lubisz pogadać i dzielić się wrażeniami z inną osobą i chcesz podróżować taniej?
  • - szukasz osoby (osób) na wspólne wyjście do teatru, kina, na koncert?
  • - szukasz osoby do wspólnego biegania, pogrania w tenisa, squasha i wyjścia na fitness lub na siłownię
  • - szukasz partnera na kurs tańca, partnera na wesele kolegi lub koleżanki, na wspólne spędzenie sylwestra, lub po prostu chcesz z kimś spędzić wolny czas

... to ta strona jest dla Ciebie, przejrzyj odpowiadające Ci ogłoszenia lub dodaj własne.

Jeżeli znalazłaś(eś) ciekawą ofertę turystyczną lub masz fajny pomysł na spędzenie czasu i chcesz np. znaleźć towarzysza podróży to kliknij poniższy przycisk dodaj ogłoszenie, a my je opublikujemy. Im wcześniej zamieścisz ogłoszenie, tym większe będą szanse na znalezienie innego singla lub singielki na wspólny wyjazd. Może też okazać się, że twój pomysł spodoba się innym osobom i np. na wakacje zamiast sam, pojedziesz większą grupą. Dodaj ogłoszenie jeżeli szukasz osoby chętnej na wyjście do kina lub teatru lub gdy po prostu chcesz spędzić z kimś wolny czas.

Dodaj ogłoszenie

Aktualne ogloszenia:


Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.