StrefaAktywnych.pl Imprezy Imprezy dla singli w Warszawie

Aktualne imprezy

  • Jesteś singlem i chcesz poznać nowych znajomych? Masz ochotę wyjść na imprezę i nie masz z kim potańczyć i pobawić się? Nasze imprezy dla singli są dla Ciebie rozwiązaniem. Organizujemy imprezy, kursy i wyjścia dla singli tak, aby wszyscy mile spędzili czas i mogli poznać się w realnych sytuacjach.
  • WARSZTATY DLA SINGLI – NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ ENGLISH INSIDE Białow WARSZTATY DLA SINGLI – NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ ENGLISH INSIDE Białow
    2015-09-19

    Zapraszam na warsztaty wyjazdowe z Krzysztofem Wirpszą – autorem nowoczesnej metody nauki języka angielskiego, w której skupiamy się na uczeniu skutecznego sposobu przełamywania tremy w posługiwaniu się językiem angielskim. Podstawowym efektem nauki tą metodą jest to, że zaczynamy płynniej i naturalniej mówić po angielsku już po kilku spotkaniach.Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.