StrefaAktywnych.pl Wielkanoc dla singli Wielkanoc 2014 dla singli i samotnych - uzdrowiskowy Nałęczów

Wielkanoc 2014 dla singli i samotnych - uzdrowiskowy Nałęczów

zarejestruj się

Rejestracja chętnych


Znane już w XVIII wieku uzdrowisko w Nałęczowie, po dziś dzień uchodzi za jedno z najatrakcyjniejszym na polskich nizinach. Masz niesamowitą okazję spędzić tam święta Wielkiej Nocy 2014 w gronie singli i osób samotnych w uroczystej, świątecznej atmosferze o którą zadba nasz hotel i sami uczestnicy! Dojazd, uroczyste śniadania, świąteczna obiadokolacja oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem i dobra zabawa jak zawsze w cenie.


Opis miejsca:
Romantyczny Nałęczów opisywany przez wielu polskich poetów (tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku) zachował po dziś dzień swój sentymentalny urok. Parki Zdrojowe, pijalnie wód, trasy spacerowe, stawy i jeziorka to idealne warunki do wyciszenia się w okresie świątecznym w gronie nowo poznanych znajomych.
Specyficzny mikroklimat Nałęczowa wytworzył się dzięki naturalnym warunkom klimatycznym - otoczeniu gleb lessowych i przebogatej florze (ok. 72 gatunków drzew i krzewów). Miasto staje się szczególnie ożywione w weekendy oraz w święta - o czym będziemy mogli się osobiście przekonać podczas naszego pobytu.

Nałęczów znany jest z oryginalnej willowej zabudowy. Specjalnie wyznaczone ścieżki piesze pozwolą chętnym na zapoznanie się z największymi perełkami architektury (w dużej mierze drewnianej), aby zakończyć taki spacer w palmiarni, a następnie pijalni wód mineralnych z przewagą wodorowęglanu wapnia i żelaza.

Program naszego pobytu został tak opracowany, że nie będziesz miał/a czasu na nudę czy samotność. Integracja w hotelu podczas uroczystych śniadań i obiadokolacji (wspólny stolik dla naszej grupy). Wieczorne spacery i wyjścia do lokali Nałęczowa, a wreszcie zwiedzanie miasta z przewodnikiem i opcjonalny seans w Grocie Solnej. Wszystko po to by czas spędzony w gronie nowych znajomych był jak najlepiej spędzony i zapamiętany!

Nasz hotel CSW Energetyk położony jest obok pięknego parku w malowniczym uzdrowisku Nałęczów. Oferuje on urządzone w klasycznym stylu pokoje z łazienką i telewizorem oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Amperia Cafe, która oferuje szeroki wybór dań. W ogrodzie dostępny jest sprzęt do grillowania.

W okolicy ośrodka Energetyk znaleźć można wiele szlaków turystycznych i tras rowerowych. Rowery i kijki do nordic walking dostępne są za dodatkową opłatą. Do dyspozycji Gości jest również stół bilardowy.

Ośrodek CSW Energetyk położony jest 9 minut spacerem od pijalni wody mineralnej.

Wiek uczestników: 40+
Ilość uczestników: 5-10
Plan imprezy:
Wielki Piątek 18.04.2014
Wyjazd z Warszawy do Nałęczowa (ok 12)
Zakwaterowanie w obiekcie
Obiadokolacja (wspólny stół dla naszej grupy)
Wyjście integracyjne do nałęczowskich lokali

Wielka Sobota 19.04.2014
Śniadanie w restauracji hotelowej Amperia Cafe
Zwiedzanie Nałęczowa z lokalnym przewodnikiem (2-3 godz)
Obiadokolacja
Czas wolny - możliwość wspólnego wyjścia grupy

Niedziela Wielkanocna 20.04.2014
Śniadanie wielkanocne w restauracji hotelowej Amperia Cafe
Opcjonalny (za dopłatą) seans w Jaskini Solnej
Świąteczna obiadokolacja w restauracji hotelowej

Poniedziałek Wielkanocny 21.04.2014
Świąteczne śniadanie w restauracji hotelowej Amperia Cafe
Wykwaterowanie
Wyjazd powrotny do Warszawy (ok 12-13)
Cena obejmuje:
 • Transport busem (szybkim i komfortowym) Warszawa- Nałęczów - Warszawa
 • 3 noclegi (pokoje 1 os lub 2 os - wedle preferencji)
 • 3 śniadania (w tym 2 świąteczne)
 • 3 obiadokolacje (piątek, sobota)
 • w tym: 1 świąteczna (Niedziela Wielkanocna)
 • Zwiedzanie Nałęczowa z lokalnym przewodnikiem
 • Mały upominek dla każdego Gościa
 • Opłata parkingowa
 • Opłata uzdrowiskowa
 • UWAGA: pokój jednoosobowy - dopłata 75 zł
Cena nie obejmuje:
 • Opcjonalny seans w Jaskini Solnej

Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.