StrefaAktywnych.pl Rejsy dla singli Rejs po Mazurach dla singli - długi weekend sierpniowy WNMP

Rejs po Mazurach dla singli - długi weekend sierpniowy WNMP

zarejestruj się

Rejestracja chętnych


Zapraszamy na weekendowy rejs turystyczno-rekreacyjny po Mazurach. Mazury pod żaglami to świetny sposób na oderwanie się od codziennych zajęć oraz na poznanie walorów przyrodniczych i turystycznych widzianych od strony jachtu.


Opis miejsca:
UWAGA gwarantujemy że wycieczka ta jest dedykowana TYLKO singlom.
Nie stosujemy taktyki innych biur podróży, którzy do gotowych ofert dodają hasło "dla singli" i z zadowoleniem realizują wyjazd, a w praktyce single stanowią maksymalnie 10% uczestników czując się jak piąte koło u wozu...
U nas jadą tylko osoby pojedyncze, bez podgrupek i w "zdrowej" proporcji płci. SKONTAKTUJ SIĘ z nami, a damy Ci relację byłych uczestników naszych imprez, byś przekonał się o tym sam/a !!

WYJAZD: Warszawa
Stan zapisów: 13/60

Ilość uczestników: 60 - 7-9 jachtów!
Wiek uczestników: 25 - 60 lat, ale nie ograniczamy chętnych (w tym przedziale będzie większość osób). Łódki dobieramy kryterium wieku tak, aby każdy miał na łódce osoby +/- 5 lat różnicy wieku.

OPIS:
Zapraszamy na rejs jachtami w Krainie Tysiąca Jezior. Wypoczynek na łonie natury na szklaku wodnym WJM to doskonała propozycja dla wszystkich, bez względu na płać czy wiek. Nie potrzebne jest żadne doświadczenie, ani umiejętności gdyż oferujemy kompleksowe usługi sterników. Nasza baza startowa znajduje się w Wilkasach nieopodal Giżycka - najlepiej skomunikowanego z resztą Polski miasta na Mazurach.
Plan imprezy:
Uczestnicy będą pływać na wygodnych jachtach po najciekawszych mazurskich jeziorach poznając uroki sztuki żeglarskiej prezentowanej przez profesjonalnych sterników.

Rejs zaczyna się i kończy koło Giżycka. Trasa rejsu obejmuje część Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie rejsu Uczestnicy mają okazję zobaczyć niezapomniane krajobrazy oraz zwiedzić ciekawe miejsca - jachty cumują zarówno w dużych, znanych portach żeglarskich, jak i w małych, urokliwych oraz spokojnych przystaniach.

Wyżywienie
W ramach rejsu proponowane jest wyżywienie składkowe (w tawernach portowych lub ze składki do kasy jachtowej). Do dyspozycji Uczestników jest w pełni wyposażony kambuz.

Kadra
Wyszkoloną i dobraną kadrę stanowią doświadczeni sternicy. Wszyscy instruktorzy oraz opiekunowie posiadają wszelkie uprawnienia do prowadzenia imprez na wodzie. Charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością, wyrozumiałością oraz spokojem i otwartością wobec Uczestników, dbają również o przyjazną atmosferę.

Jachty
Antila 26/ Tango/ TES/ Twister
Są to dostosowane do standardów turystyki wodnej jednostki cieszące się największym uznaniem na Szlaku Jezior Mazurskich. Doskonałe warunki nautyczne, małe zanurzenie jak i przestronne wnętrza sprawiają, że odniosły one tak spektakularny sukces na akwenach śródlądowych w Polsce.

Rejs zaczyna się i kończy koło Giżycka. Trasa rejsu obejmuje część Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W trakcie rejsu Uczestnicy mają okazję zobaczyć niezapomniane krajobrazy oraz zwiedzić ciekawe miejsca – jachty cumują zarówno w dużych, znanych portach żeglarskich, jak i w małych, urokliwych oraz spokojnych przystaniach. Dodatkowo Uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia z lądu siedziby wojsk lądowych w Mamerkach, śluzy nieukończonego Kanału Mazurskiego (Leśniewo Górne), który miał połączyć Mazury z Bałtykiem.

Rozkład koi wymaga dwóch osób w jednym pomieszczeniu – pozwalamy wybrać takie osoby spośród pozostałych uczestników, nie narzucamy niczego z góry.

Uwaga! Na jachty max 6-8 osób.

Wymagany ekwipunek
Kurtka przeciwdeszczowa (sztormiak), spodnie przeciwdeszczowe, latarka, przynajmniej dwie pary butów na gumowej, elastycznej podeszwie, ciepłe ubranie (bawełniane), nakrycie głowy (czapka z daszkiem), okulary przeciwsłoneczne z filtrem, krem do opalania z dużym filtrem UV, klapki pod prysznic, śpiwór, poduszka, strój kąpielowy, dowód osobisty lub inny dokument tożsamości oraz dobry humor. Wszystko należy zapakować w miękką torbę lub plecak (bez stelaża).

Cena obejmuje:
 • transport naszym busem na Mazury (Wawa)
 • opieka pilota i animatora, cięty dowcip i riposta
 • rezerwacje miejsc w portach dla naszej grupy
 • transfery i obsługa opiekuna (kierowcy) na miejscu (m.in dowóz na zakupy)
 • czarter jachtu klasy Antila 24-27 stóp,
 • zakwaterowanie na jachtach,
 • eksploatację jachtu,
 • opiekę profesjonalnego sternika,
 • realizację trasy rejsu,
 • wspólne ogniska wieczorne, gitarzysta
 • impreza integracyjna w jednym z portów (Zęza Sztynort)
 • bilety wstępu do miejsc atrakcji regionu.
Cena nie obejmuje:
 • rozszerzone ubezpieczenie KL i NNW, OC w cenie 20 zł/os,
 • opłaty portowe,
 • 100 zł – jacht do sprzątania (jeśli nie chcemy tego robić we własnym zakresie),
 • prowiant na jacht – kupowany wspólnie (zrzutka ok 75 zł),
 • kaucja zwrotna za jacht 500 zł / całość – czyli dzielone prze ilość uczestników (zwykle 7 osób na jacht)
 • Skipper korzysta ze zrzutki na jedzenie nieodpłatnie.
Uwagi:
Transport własny

Miejsce i godzina zbiórki w dniu rozpoczęcia rejsu: Wilkasy koło Giżycka, w godzinach 14:00-15:00. Parking jest dostępny na miejscu (płatny 10 zł /doba).

Transport zorganizowanyWyjazd z: Warszawa, Metro Młociny, przy P+R, sobota 08:00
Miasta po trasie przejazdu busa: Wyszków, Łomża
Przyjazd: port czarteru

Powrót Giżycko - Warszawa
godz. 17:30 - Planowy wyjazd z Mazur
ok. godz. 22:30 - 23:30 - Przyjazd na Metro Młociny

Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.