StrefaAktywnych.pl Rozwój osobisty Idealny wygląd na randkę, do pracy - osobista stylistka

Idealny wygląd na randkę, do pracy - osobista stylistka

zarejestruj się

Zapraszamy


Patrzymy na innych przede wszystkim przez pryzmat urody oraz elegancji. Pierwsze wrażenie jest kluczowe i rzutuje na dalsze postrzeganie naszej osoby. Doskonały wygląd to nie tylko pewność siebie i dobre samopoczucie, ale także sympatia ze strony otoczenia.

Chciałbyś zmienić obecny wizerunek lub wprowadzić zmiany, ale nie potrafisz odnaleźć się w bogatym świecie stylu i trendów? Nie masz głowy na spędzani długich godzin w centrum handlowym, próbując kupić modne a jednocześnie niedrogie ubrania? Tracisz cierpliwość przesiadując w salonach piękności w poszukiwaniu własnego, niepowtarzalnego stylu? A może po prostu wybierasz się na randkę i chcesz zrobić niezapomniane pierwsze wrażenie? Skorzystaj z usług Osobistej Stylistki.


Plan imprezy:
W ofercie:
• Makijaż na randkę - Dopasowanie makijażu i kosmetyków właściwych dla Twojego typu urody, indywidualnej kolorystyki i charakteru randki.

• Personal shopping - Indywidualne zakupy ze stylistką – pomoc w określeniu własnego, niepowtarzalnego stylu, wyborze najkorzystniejszych fasonów, tkanin i kolorów garderoby. Czas trwania: 3 godziny

• Stylizacja - Nauka umiejętnego tuszowania mankamentów oraz podkreślania atutów sylwetki za pomocą stroju, poprzez dobór odpowiednich fasonów, kroju, tkanin i kolorów. Każda stylizacja jest indywidualnie dopasowana do Twojej osobowości, stylu życia i potrzeb.


Opinie:
Spotkałam się z Asią w lutym 2011, ponieważ chciałam znaleźć swój styl oraz miałam już dosyć kupowania ubrań w jednakowym kolorze/odcieniu. Już na samym początku Asia ujęła mnie swoim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w moją zmianę. Z ogromną cierpliwością wysłuchała mojego Ja, przejrzała całą garderobę, przeprowadziła pełną analizę kolorystyczną, znalazła odpowiednie dla mojej karnacji kolory ubrań, dodatków i biżuterii. Na kolejnym spotkaniu wyruszyłyśmy na zakupy, dzięki Asi za niewielkie pieniądze moja garderoba jest pełna rzeczy, które mogę ze sobą dowolnie łączyć podkreślając swój własny styl. Najlepszą rekomendacją profesjonalizmu Asi, znajomości branży oraz smaku są dla mnie komentarze moich bliskich, znajomych którzy nie mogą się nadziwić mojej metamorfozie.

Uwagi:
Twoja Osobista Stylistka

Joanna Sędzikowska - wizażystka, kolorystka, konsultant do spraw wizerunku. Absolwentka studiów wyższych na kierunku Kulturoznawstwo, Studium MODA, MEDIA, MARKETING w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz licznych szkoleń i kursów z zakresu wizażu i stylizacji. Doświadczenie wzbogacałam pracując przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, jako stylistka i doradca ds. wizerunku w branży Public Relations oraz prowadząc szkolenia z wizerunku.

Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.