Artykuly

 • Jak aktywnie spędzać czas w sieci?

  Internet na dobre zagościł w naszym życiu. Obecnie wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić funkcjonowania bez sieci nie tylko w domu, ale nawet w telefonie komórkowym. Z pewnością ma ona liczne atuty, jednak warto zdać sobie sprawę także ze skutków ujemnych.


 • Aktywność fizyczna – jaką wybrać?

  Powszechnie znane jest powiedzenie: „sport to zdrowie”. W rzeczy samej, dzięki uprawianiu jakiejkolwiek aktywności fizycznej kształtujemy nie tylko swoją sylwetkę, ale poprawiamy krążenie, wzmacniamy stawy, podnosimy odporność organizmu i wytrzymałość.


 • Twoje gesty świadczą o Tobie

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż o pozytywnym odbiorze ich osoby nie decyduje tylko elegancki strój czy dobre auto, ale ogólne wrażenie, jaki sprawiają poprzez swoje zachowanie, wypowiedzi i gesty.


 • Książka - KRAWATY, APASZKI, MUCHY

  Książka - KRAWATY, APASZKI, MUCHY. Najlepsze węzły do każdego rozmiaru kołnierzyka
  Autorka: NINA POHLMANN


 • Książka - TARASY I ALTANY

  Książka zarówno dla hobbystów, jak i dla profesjonalistów. Znajdują się w niej wszystkie ważne informacje niezbędne do wybudowania we własnym ogródku tarasu lub kącika wypoczynkowego. Poradnik zawiera też wyczerpujące odpowiedzi na wiele różnych pytań, np.: jakie są przepisy budowlane, co należy uwzględnić przy wyborze stanowiska, jaki materiał jest potrzebny, jak kładzie się stabilny fundament, jakie wzmocnienia są niezbędne itd. Dodatkową pomocą będą liczne zdjęcia ilustrujące kolejne etapy pracy.


 • Wiązanie krawata video - węzeł wiktoriański

  Jak zawiązać krawat węzłem Wiktoriańskim?


 • Jak fotografować budynki?

  Film dotyczący fotografowania budynków - zachęcamy do obejrzenia!


 • Pielęgnacja cery jesienią

  Na co ludzie zwracają najpierw uwagę, kiedy na nas patrzą? Na naszą twarz! Dlatego pielęgnacja skóry jest najlepszą inwestycją w nasz wygląd. Aby mieć piękną skórę należy odpowiednio ją pielęgnować.Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.