Artykuly

 • Hotele all inclusive – czy to drinki i jedzenie?

  Okres od czerwca do samego końca sierpnia jest najbardziej obleganym terminem, podczas którego miliony turystów spragnionych słońca i odpoczynku wyruszają w swe eskapady do tak egzotycznych kierunków, jak popularny Egipt, cudowna i urzekająca Turcja czy Maroko.


 • Nurkowanie w Egipcie - ciekawy pomysł dla singla

  Żar lejący się z nieba, temperatury przekraczające 35 stopni Celsjusza i co najwyżej delikatny powiew wiatru. Tak zwykle bywa w szczycie sezonu w Egipcie. Wielu z nas stęsknionych za takim klimatem rusza na podbój kraju faraonów nie myśląc o niczym innym poza wygrzewaniem się na leżaku i uzupełnianiem niedoborów promieni słonecznych. Jednak po kilku dniach słodkiego lenistwa zaczynamy szukać urozmaicenia w czym z pewnością pomogą nam wszechobecni naganiacze, którzy z ochotą i pięknym, choć nie zawsze kompletnym uśmiechem przedstawią wiele możliwości wydania pieniędzy.


 • Skąd pochodzi zwyczaj obchodzenia Sylwestra?

  Zwyczaj obchodzenia zabawy sylwestrowej wywodzi się ze średniowiecznego Rzymu.


 • Rekrutacja uczestnika na wyprawę do Indii

  Pomarańczowym Volkswagenem T3 do Indii i krajów sąsiednich w poszukiwaniu własnego „Końca Świata”. Brzmi niemożliwie?
  Nic z tych rzeczy. Grupa pięciu osób z Trójmiasta planuje swoją przygodę życia.


 • Austria dla aktywnych

  Gdy planujemy urlop w Austrii, na myśl przychodzą nam głównie sporty zimowe – narciarstwo alpejskie i snowboard. Zdecydowanie Austria to jeden z europejskich krajów, który doskonale zagospodarował turystycznie dość nieprzychylne człowiekowi obszary Alp. Ten kraj to wspaniałe stoki oraz świetnie przygotowana infrastruktura sportowa, stworzona z myślą zarówno o amatorach, jak i sportowcach profesjonalnie uprawiających narciarstwo alpejskie lub snowboardowe.


 • Fuerteventura – wyspa dla aktywnych

  Przyciąga wspaniałymi plażami, na których można spędzać czas w promieniach słońca przez cały rok. Błędne jest jednak przekonanie, że Fuerteventura to wyspa idealna tylko dla tych, którzy lubią beztrosko wylegiwać się na plaży. Ten wyjątkowy obszar, podobnie jak i pozostałe Wyspy Kanaryjskie, sprzyja również miłośnikom aktywnego wypoczynku. Co może zaoferować Fuerteventura tym, dla których udane wakacje to przede wszystkim możliwość przebywania w ruchu?


 • Przewodnik po parkach rozrywki Wysp Kanaryjskich

  Piękne plaże oraz malownicza sceneria sprawiają, że chętnych na wypoczynek na wyspach tego odległego archipelagu nie brakuje. Teneryfa, Gran Canaria czy Lanzarote już dawno zdobyły uznanie w oczach turystów, stając się najsłynniejszymi wyspami Hiszpanii. Ten archipelag szczególnie sprzyja rodzinom z dziećmi, na które czeka tu wiele wspaniałych parków rozrywki. Które z nich warto odwiedzić?


 • Pytania uczestników dotyczące Sylwestra dla Singli

  Poniżej znajdziesz nasze odpowiedzi dotyczące wyjazdów sylwestrowych, które organizujemy w 2013 roku.Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.