StrefaAktywnych.pl Artykuły Mieszkanie dla singli

Artykuly

 • Single na swoim tylko do końca roku!  Ziściło się długo oczekiwane pragnienie singli, aby rządowy program „Rodzina na swoim” skierowany był również i do nich. Z dniem 31 sierpnia 2011 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o preferencyjnych kredytach hipotecznych, która niesie ze sobą tą decydującą zmianę.


 • SINGLE HAUZ - nowatorski projekt domu dla singla

  Powszechna moda na singielstwo, coraz wyraźniej zauważalna w krajach wysokorozwiniętych, stała się inspiracją również dla współczesnych architektów. Rynek ofert nieruchomości skierowanych tylko i wyłącznie do singli to nadal nisza, którą warto byłoby wypełnić.


 • Rodzina na swoim dla singli

  Wyobraźmy sobie taką sytuację. Po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu. A tam rodzice już od progu zasypują cię listą rzeczy do natychmiastowego wykonania, siostra znowu bez pytania przeglądała twoje ulubione płyty, a młodszy brat zrobił bałagan w twoim pokoju, choć miał nakazane, aby tam nie wchodzić. Ewentualnie inna historia. Współlokatorzy znowu się pokłócili i mają ciche dni, kolega ze studiów wprowadził się na kilka dni a mieszka już miesiąc, wprowadzając jeszcze większy chaos i zamieszanie, natomiast wiadomość, że właściciel mieszkania znowu ma zamiar podnieść i tak już wysoki czynsz, przyprawia cię o ból głowy.
  Poznaj szczegóły programu "Rodzina na Swoim" który może obejmie także singli.Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.