Artykuly

 • Pyszny obiad w domu dzięki aplikacji mobilnej

  Nie lubisz gotować? Po całym dniu jesteś przerażona patrząc na sterty naczyń w zlewie albo puste garnki na kuchence?


 • "Na czele wszystkich leków stoję ja: wino." Talmud

  Uzdrawiająca moc wina znana jest już od wieków. Cały czas naukowcy badają ten fenomen. Nieustannie odkrywane są nowe fakty, dotyczące zależności między zachowaniem zdrowia a dietą z udziałem wina. Gdzie tkwi zatem tajemnica?


 • Grypa – leczenie dietą

  Grypa to ostatnio jeden z tematów najczęściej omawianych w mediach. Z wielu źródeł dowiadujemy się na czym polega profilaktyka tej choroby (czy to A/H1N1 czy grypa sezonowa postępowanie jest takie samo). Ale co robić, gdy już będziemy leżeć w łóżku z gorączką?


 • Zdrowe, tanie, szybkie gotowanie

  Przeciętnemu singlowi czy singielce z reguły nie chce się przesiadywać godzinami w kuchni, by przygotować sobie posiłek. Stać nas na to, by wyjść na obiad, czy kolację do restauracji. Ale przecież jest na to zdrowy i wygodny sposób: gotowanie na parze.
  Przeczytaj jak można prosto wdrożyć w życie porady naszego eksperta na zdrowe, tanie i szybkie gotowanie.


 • Kawa - zalety i wady

  Cóż dzisiaj byśmy zrobili bez tej najpopularniejszej używki świata? Większość z nas nie wyobraża sobie początku dnia bez wypicia aromatycznej filiżanki ciemnego naparu. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, co tak naprawdę fundujemy organizmowi poza dawką kofeiny? Czy wiemy jakie zalety ma picie kawy, a jakie wady?


 • Przepisy na Sylwestrowe przyjęcie

  W domu, dla przyjaciół. Wykwintne, ale też niewyczerpujące dla gospodarza. Oto kilka zasad, jak je szybko przygotować i kilka prostych, eleganckich przepisów na Sylwestra.


 • Zasady przygotowywania ryżu do sushi

  Jeżeli lubisz sushi i chcesz przygotować odpowiednio ryż to zachęcamy do zapoznania się z artykułem


 • Naleśnik - placek z bogatym wnętrzem

  Jajka, mąka, trochę mleka i duża miska. A potem niewielka patelnia i trochę tłuszczu do smażenia. Wspólnota patelni to świetny pomysł na towarzyską integrację. Także na spotkaniu singli, którzy chcą się lepiej poznać. Razem mieszać, wlewać, smażyć, przewracać, nadziewać...
  Ile rzeczy może się przy tym wydarzyć, ile historii można opowiedzieć :))Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.