Nasi Partnerzy


Poniżej przedstawiamy naszych Partnerów:

SPA Bagiński & Chabinka

SPA Bagiński & Chabinka jest jednym z największych obiektów Spa w Międzyzdrojach. Pobyt w ośrodku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają odpoczynku z dala od zgiełku codzienności, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej, jaką dysponuje kurort Międzyzdroje.
Aby urozmaicić Gościom pobyt w ośrodku przygotowano dla nich szeroką ofertę zabiegów leczniczych, kosmetycznych oraz masaży, które działają odprężająco i regenerująco na organizm.
Na terenie obiektu znajdują się również dwie klimatyzowane sale konferencyjne, które dostosowane są do potrzeb firm i przedsiębiorstw, wysyłających całe grupy pracowników na wyjazdy integracyjne i szkoleniowe. W SPA Bagiński & Chabinka istnieje również możliwość skorzystania z bardzo modnej w ostatnim czasie oferty, łączącej szkolenie z elementami odnowy biologicznej.

Travel Channel

Telewizja o podróżowaniu
Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujmy, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie. Travel Channel obecny jest na polskim rynku od 1998 roku. Nadawany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej dostarcza swoim widzom inspiracji do poznawania nowych miejsc oraz wiedzy o ciekawych zakątkach świata.MyDwoje.pl


mydwoje.pl - portal matrymonialnyRealizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.