O nas


StrefaAktywnych.pl to nowy, rozwijający się portal towarzyski i lifestajlowy dla Singli i Singielek. Miejsce spotkań pojedynczych nie za pośrednictwem Internetu, ale przede wszystkim podczas ciekawych imprez, które na naszych stronach będziemy Wam oferować i przygotowywać z myślą o Was.

Nie chcemy stać się kolejnym randkowym portalem jakich wiele w sieci. Zadaniem jakie sobie postawiliśmy jest stworzenie pod adresem www.AktywniSingle.pl przyjaznej, nie tylko wirtualnej przestrzeni, dzięki której będziemy mogli się spotkać niezależnie od dzielących nas odległości, zawodów, środowisk.

Nie chcemy być też kojarzeni jako biuro matrymonialne.
Pomagamy wyjeżdżać innym na wakacje większą grupą.
Docelowo chcemy być widoczni na rynku jako biuro podróży dla singli

Naszą ambicją jest, by nasz portal kojarzył się z ciekawym spędzaniem czasu, poznawaniem innych osób, rozwijaniem własnych zainteresowań. By łączył wszystkich poszukujących takich wartości jak: przyjaźń, sympatia, dobra zabawa i rozwój osobisty, a przede wszystkim pełne życie, bez względu na to czy się jest pojedynczym czy nie.

Chcemy się dobrze bawić i wciągnąć Was do tej zabawy. Internet jest dla nas tylko narzędziem. Naszą misję możemy ubrać w słowa: poznajmy się w Internecie, spotkajmy się w realu.

Dane Firmy:
Nazwa: Find@Way

Adres: ul. Powstańców Śląskich 106D/75, 01-499 Warszawa
Bank: mBank SA, Nr konta: 43 1140 2004 0000 3602 4570 7570

Kontakt:
e-mail: info@StrefaAktywnych.pl
Maciej, telefon: 509 970 035
Sławek, telefon: 728-853-079Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.