samotność, randki, samotni

StrefaAktywnych.pl - Portal dla Singli i Singielek. Jeśli jesteś Singielką lub Singlem, chcesz poznawać nowych znajomych i świetnie się bawić to znaczy, że dobrze trafiłeś. Nasz portal to nie jest serwis randkowy, ani biuro matrymonialne, nie chcemy też tworzyć par na siłę. Organizujemy: wakacje, imprezy, wczasy dla singli oraz wyjazdy dla singli na narty, majówkę i sylwestra. Single i oferty dla singli na wysokim poziomie!

StrefaAktywnych.pl Imprezy Sylwester dla singli i samotnych

Aktualne imprezy

 • Zapraszamy do spędzenia tegorocznego Sylwestra 2014/2015 dla singli, samotnych na naszych dedykowanych singlom ofertach. W tym roku zapraszamy na 2 oferty wyjazdowe: sylwester w górach oraz wyjazd sylwestrowy do Wilna i Troków z dużą dawką zwiedzania oraz oczywiście z zabawą sylwestrową w gronie innych singli.
 • Sylwester 2014/15 dla singli na Litwie: Wilno i Troki
  2014-12-30

  Przygotowaliśmy ciekawą alternatywę dla balów sylwestrowych w Polsce.
  Zapraszamy singli na Sylwestra w Trokach i w Wilnie. Dołącz do grupy kilkudziesięciu osób, poznaj nowych znajomych oraz razem z innymi przywitaj Nowy Rok 2015.


 • Sylwester dla singli w Polsce, Szczawnica Zdrój
  2014-12-27

  Sylwester 2014/15 dla singli w górach. Baw się w grupie, odkryj uroki Pienin oraz uzdrowiskowej Szczawnicy. Nie zostawaj w tym czasie sam! Willa Pokusa zapraszam do przedłużania pakietu bożonarodzeniowego (który u nich organizujemy) lub do przyjazdu na samego Sylwestra!Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.