Aktualne imprezy

Wypady dla singli

Wypady dla singli są jednym z głównych produktów turystycznych, które oferujemy. Organizujemy nie tylko zabawy sylwestrowe lub wakacje dla osób samotnych, ale także wszelkiego rodzaju podróże czy wyprawy dla singli połączone z szeroko rozumianym wypoczynkiem. Nasza oferta kształtuje się w zależności od pory roku czy zbliżających się świąt, dzięki czemu możemy na bieżąco ją aktualizować.

Jeżeli czujesz, że masz ochotę na tygodniowy wypad na narty w Alpy czy Tatry, nasza oferta skierowana jest od Ciebie. Jesteśmy pewni, że poznasz interesujących ludzi – tym bardziej, że jednym z niezaprzeczalnych atutów organizowanych przez nas wycieczek jest możliwość poznania kogoś nowego. Nie zapominaj, że nasze atrakcje skierowane są głównie do osób, które poszukują kogoś na krótszy lub dłuższy czas. Może to być kilkudniowa znajomość (tyle zazwyczaj trwają organizowane przez nas wypady dla singli), może być również dłuższa. Nie my o tym decydujemy – my tylko kreujemy okoliczności. Staramy się zróżnicować naszą ofertę tak, żeby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Jedne wypady dla singli wypełnione są czynnym wypoczynkiem (np. jazda na nartach), inne spokojnym zwiedzaniem i słodkim leniuchowaniem (majówka na Węgrzech, Wielkanoc w polskich górach, jesienna wyprawa na Mazury itp.). Sami zajmujemy się wszystkimi formalnościami, Ty masz jedynie odpocząć od codziennego zgiełku.

Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto ma już dość codziennego kieratu, a nie jest w żaden sposób ograniczony współmałżonkiem, dziećmi lub partnerem. Oczywiście nie oznacza to, że ofertę kierujemy jedynie do bezdzietnych – byłaby to z naszej strony zupełnie absurdalna dyskryminacja. Niemniej jednak nawet najlepszy rodzic czy najbardziej wydajny pracownik czasami potrzebuje oddechu i niewielkiego doładowania akumulatorów pośród pięknych krajobrazach i w miłym towarzystwie. Zapewniamy i jedno, i drugie. Dlatego nie czekaj, zarezerwuj miejsce w jednym z naszych wypadów dla singli i ciesz się swobodą, nawet jeśli miałaby ona potrwać jedynie kilka dni. Jesteśmy pewni, że po powrocie z organizowanej przez nas wyprawy Twój świat nabierze zdecydowanie lepszych kolorów.


Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.