Aktualne imprezy

 • Rejs po Żuławach dla singli - długi weekend sierpniowy WNMP Rejs po Żuławach dla singli - długi weekend sierpniowy WNMP
  2017-08-12

  Zapraszamy na weekendowy rejs turystyczno-rekreacyjny po Żuławach. Pętla Żuławska pod żaglami to świetny sposób na oderwanie się od codziennych zajęć oraz na poznanie walorów przyrodniczych i turystycznych widzianych od strony jachtu.


 • COACHING- Twoja droga do rozwoju osobistego COACHING- Twoja droga do rozwoju osobistego
  2010-09-30

  Proponuję Life Coaching wszystkim, którzy chcą:
  • Mieć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi
  • Znaleźć partnera na całe życie i stworzyć udany związek
  • Nabrać pewności siebie przed randką
  • Poznać swoje cele życiowe, zgodnie ze swoimi wartościami i je osiągnąć
  • Zwiększyć motywację do działania i pracy nad sobą
  • Odkryć i wzmocnić swoje mocne strony
  • Nauczyć się dokonywać ważnych wyborów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym
  • Uwolnić się od negatywnych przekonań, które blokują Cię w życiu codziennym
  • A przede wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać i wykorzystać swój potencjał w życiu


 • Idealny wygląd na randkę, do pracy - osobista stylistka Idealny wygląd na randkę, do pracy - osobista stylistka
  2010-11-08

  Patrzymy na innych przede wszystkim przez pryzmat urody oraz elegancji. Pierwsze wrażenie jest kluczowe i rzutuje na dalsze postrzeganie naszej osoby. Doskonały wygląd to nie tylko pewność siebie i dobre samopoczucie, ale także sympatia ze strony otoczenia.

  Chciałbyś zmienić obecny wizerunek lub wprowadzić zmiany, ale nie potrafisz odnaleźć się w bogatym świecie stylu i trendów? Nie masz głowy na spędzani długich godzin w centrum handlowym, próbując kupić modne a jednocześnie niedrogie ubrania? Tracisz cierpliwość przesiadując w salonach piękności w poszukiwaniu własnego, niepowtarzalnego stylu? A może po prostu wybierasz się na randkę i chcesz zrobić niezapomniane pierwsze wrażenie? Skorzystaj z usług Osobistej Stylistki.


Wypady dla singli

Wypady dla singli są jednym z głównych produktów turystycznych, które oferujemy. Organizujemy nie tylko zabawy sylwestrowe lub wakacje dla osób samotnych, ale także wszelkiego rodzaju podróże czy wyprawy dla singli połączone z szeroko rozumianym wypoczynkiem. Nasza oferta kształtuje się w zależności od pory roku czy zbliżających się świąt, dzięki czemu możemy na bieżąco ją aktualizować.

Jeżeli czujesz, że masz ochotę na tygodniowy wypad na narty w Alpy czy Tatry, nasza oferta skierowana jest od Ciebie. Jesteśmy pewni, że poznasz interesujących ludzi – tym bardziej, że jednym z niezaprzeczalnych atutów organizowanych przez nas wycieczek jest możliwość poznania kogoś nowego. Nie zapominaj, że nasze atrakcje skierowane są głównie do osób, które poszukują kogoś na krótszy lub dłuższy czas. Może to być kilkudniowa znajomość (tyle zazwyczaj trwają organizowane przez nas wypady dla singli), może być również dłuższa. Nie my o tym decydujemy – my tylko kreujemy okoliczności. Staramy się zróżnicować naszą ofertę tak, żeby każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Jedne wypady dla singli wypełnione są czynnym wypoczynkiem (np. jazda na nartach), inne spokojnym zwiedzaniem i słodkim leniuchowaniem (majówka na Węgrzech, Wielkanoc w polskich górach, jesienna wyprawa na Mazury itp.). Sami zajmujemy się wszystkimi formalnościami, Ty masz jedynie odpocząć od codziennego zgiełku.

Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto ma już dość codziennego kieratu, a nie jest w żaden sposób ograniczony współmałżonkiem, dziećmi lub partnerem. Oczywiście nie oznacza to, że ofertę kierujemy jedynie do bezdzietnych – byłaby to z naszej strony zupełnie absurdalna dyskryminacja. Niemniej jednak nawet najlepszy rodzic czy najbardziej wydajny pracownik czasami potrzebuje oddechu i niewielkiego doładowania akumulatorów pośród pięknych krajobrazach i w miłym towarzystwie. Zapewniamy i jedno, i drugie. Dlatego nie czekaj, zarezerwuj miejsce w jednym z naszych wypadów dla singli i ciesz się swobodą, nawet jeśli miałaby ona potrwać jedynie kilka dni. Jesteśmy pewni, że po powrocie z organizowanej przez nas wyprawy Twój świat nabierze zdecydowanie lepszych kolorów.


Realizacja Let's Rock!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.